Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta w Filharmonii Krakowskiej

5 listopada 2023 roku Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica wziął udział w specjalnym koncercie, podczas którego wykonane zostało Requiem d-moll KV 626 Wolfganga Amadeusza Mozarta, zorganizowanym przez Filharmonię Krakowską we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach obchodów 84. rocznicy Sonderaktion Krakau.

Wśród wykonawców koncertu znaleźli się: Orkiestra Filharmonii Krakowskiej, Chór Społeczny przy Filharmonii Krakowskiej (przygotowany przez Marcina Wróbla), Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica (przygotowany przez Janusza Wierzgacza) oraz soliści: Klaudia Czyszczoń – sopran, Joanna Święszek-Przeliorz – alt, Tomasz Świerczek – tenor i Patryk Wyborski – bas. Dyrygował profesor Piotr Sułkowski.