Koncert z Orkiestrą Uniwersytetu w Heidelbergu

19 kwietnia 2024 roku w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny w Krakowie odbył się koncert z udziałem Orkiestry Uniwersytetu w Heidelbergu oraz Chórów Akademickich Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Koncert kolęd w Collegium Maius UJ

30 stycznia 2024 Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica wystąpił z koncertem kolęd w auli Collegium Maius.
Uniwersytecki Koncert Noworoczny

14 stycznia 2024 roku mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność wystąpić podczas XV Uniwersyteckiego Koncertu Noworocznego, który miał miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Koncert jubileuszowy Chórów Akademickich UJ

Mamy wielką przyjemność zaprosić na wyjątkowy Koncert Jubileuszowy naszych chórów pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela, który odbędzie się w sali koncertowej Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w dniu 24 listopada 2023 roku o godz. 18.00.