Uniwersytecki Koncert Noworoczny

14 stycznia 2024 roku mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność wystąpić podczas XV Uniwersyteckiego Koncertu Noworocznego, który miał miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W repertuarze znalazły się arie operetkowe, piosenki musicalowe, filmowe i popularne, które zaśpiewali: Marcin Jajkiewicz, Emilia Pływacz, Zuzanna Caban, Jarosław Bielecki oraz Michał Kutnik - z udziałem: Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica, Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego "Słowianki" w choreografii Anny Gryszun, Orkiestry Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, a także sekcji w składzie: Oleg Sznicar – fortepian, Witold Góral – gitary, Marek Lewandowski – gitara basowa, kontrabas, Grzegorz Fieber – perkusja.

Artyści wystąpili pod dyrekcją Janusza Wierzgacza.

Koncert poprowadzili: Marta Wolff-Zdzienicka i Filip Moszner.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: