Koncert w ramach Dni Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy na koncert organizowany w ramach XVIII edycji Dni Jana Pawła II „Wiara i rozum”, który odbędzie się 15 listopada 2023 roku o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Krakowskiej. W repertuarze znajdą się: Uwertura akademicka op. 80 J. Brahmsa, Ciaconna z Polskiego Requiem K. Pendereckiego oraz Beatus vir op. 38 H.M. Góreckiego. Wystąpią: Stanislav Kuflyuk – baryton, Chór i Orkiestra Symfoniczna AMKP, Chór UPJP2 Psalmodia, Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica. Dyrygować będzie Tomasz Tokarczyk. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta w Filharmonii Krakowskiej

5 listopada 2023 roku Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica wziął udział w specjalnym koncercie, podczas którego wykonane zostało Requiem d-moll KV 626 Wolfganga Amadeusza Mozarta, zorganizowanym przez Filharmonię Krakowską we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach obchodów 84. rocznicy Sonderaktion Krakau.
Koncert John Rutter – Motety

15 czerwca 2023 r. odbył się koncert Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica. Dyrygował Janusz Wierzgacz, przy fortepianie zasiadł Oleg Sznicar. W partiach solowych wystąpili członkowie Chóru: Joanna Dudek, Joanna Maliborska i Sebastian Brejnak. Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego reprezentowała Prorektor ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Dorota Malec.
Koncert Chórów Akademickich UJ

11 grudnia 2022 r. w Sanktuarium św. Józefa w Krakowie-Podgórzu odbył się koncert Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica, Żeńskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego.