Filip Moszner – Kierownik Chóru Akademickiego UJ Camerata Jagellonica

 

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W 2004 roku ukończył studia podyplomowe Zarządzanie Szkolnictwem Wyższym organizowane przez Uniwersytet Jagielloński. W 2012 roku ukończył dwuletnie podyplomowe studia MBA - Zarządzanie Szkołą Wyższą organizowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Z Uniwersytetem Jagiellońskim związany od 2002 roku, kiedy to rozpoczął pracę na stanowisku asystenta prorektora ds. rozwoju. W latach 2005-2012 pełnił funkcję sekretarza/asystenta rektora UJ. Od września 2012 roku pracuje w biurze prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej.

Od sierpnia 2013 roku pełni funkcję kierownika Chóru Akademickiego UJ Camerata Jagellonica. Odpowiada m. in. za organizację koncertów, wyjazdów zagranicznych, wizyt zaprzyjaźnionych zespołów z zagranicy (w ostatnim czasie były to chóry z Włoch, Bułgarii i Niemiec) oraz sprawy administracyjno-finansowe chóru.

Jako śpiewak od 1993 roku związany z Chórem Mariańskim działającym przy parafii Najświętszej Marii Panny z Lourdes w Krakowie.

 

Dane kontaktowe:

filip.moszner@uj.edu.pl

 

Adres: ul. Kanonicza 6, 31-002 Kraków

tel: 506 006 508

e-mail: chor.akademicki@uj.edu.pl